ویتالیک بوترین بزرگترین مرد با سرمایه

ویتالیک بوترین یک نویسنده و برنامه نویس روسی-کانادایی است. ویتالیک از سال ۲۰۱۱ وارد انجمن بیت کوین Bitcoin شده است، و یکی از بنیانگذاران و نویسندگان مقالات در مجله ی بیت کوین است . اما او در درجه اول به عنوان یک نابغه ی جوان در اتریوم Ethereum ، دومین پلتفرم کریپتوکارنسی cryptocurrency ارزشمند و شناخته شده ی جهان بعد از بیت کوین ،شناخته می شود . در زمان نگارش ، پروژه ی نظری او دارای ارزش بازار را با بیش از ۶۵ میلیارد دلار به دست آورده بود و همچنان در حال رشد است. ر همین حال ، ویتالیک تنها ۲۳ سال سن دارد و تاکنون کارهای بزرگی انجام داده است.

هنگامی که او در کلاس سوم مدرسه ابتدایی کانادا بود ، در برنامه ای برای تیزهوشان قرار گرفت. و در حالی که وارد شدن به این برنامه به معنای فرصت های یادگیری بیشتر بود ، او اساساً با دوستانش تفاوت بسیاری داشت. در حالی که در برنامه بود ، ویتالیک به سرعت فهمید که مجموعه مهارت ها و استعدادهای خاص او باعث شده تا او نسبت به همسالان و حتی معلمانش کمی متفاوت باشد. او به طور طبیعی مستعد ریاضیات و برنامه نویسی بود ، علاقه اولیه و شدیدی به اقتصاد داشت و می توانست اعداد سه رقمی را در ذهن خود دو برابر سریعتر از یک انسان معمولی همسن خود حفظ کند.

ویتالیک در ۳۱ ژانویه ۱۹۹۴ در شهر کلومنا ، در یکی از مناطق مسکو ، روسیه متولد شد. وی تا سن ۶ سالگی در روسیه زندگی می کرد که والدینش به دنبال یافتن فرصت های شغلی بهتر تصمیم به مهاجرت به کانادا گرفتند.

این فرد یک برنامه نویس بزرگ بود.

بوترین در مجامع اجتماعی و رویدادهای خارج از برنامه غریبه بود. همانطور که او به خاطر می آورد ، افراد زیادی بعنوان یک نابغه ی ریاضی درباره او صحبت میکردند . در آن زمان ، ویتالیک کم کم به این فکر افتاد که چرا نمی‌تواند مانند یک فرد عادی با میانگین ۷۵ درصد درست مثل دیگران باشد.برخی ممکن است بگویند ویتالیک با داشتن ذهن فوق العاده و استعدادهای باورنکردنی از همسالانش جدا میماند و اوقات سختی را در یک کشور با فرهنگ جدید میگذراند . در نتیجه ، او عمیقاً در فرایند یادگیری و همچنین اینترنت غوطه ور شد ، و بیشتر روابط حرفه ای و شخصی خود را در ان زمان ایجاد کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *