سیاست حفظ حریم خصوصی

آخرین اصلاح: 27 مارس 2018 (مشاهده نسخه های بایگانی شده)

مقدمه

با تشکر از شما برای استفاده از محصولات و خدمات ما (“خدمات”). این خدمات توسط Pixeel Ltd. (“Front”) ، واقع در 153 ویلیامسون پلازا ، مگیبرگ ، MT 09514 ، انگلیس ، انگلستان ، ارائه شده است.

با استفاده از خدمات ما ، شما با این شرایط موافقت می کنید. لطفاً آنها را با دقت بخوانید.

خدمات ما بسیار متنوع است ، بنابراین ممکن است گاهی اوقات شرایط اضافی یا الزامات محصول (از جمله سن لازم) اعمال شود. شرایط اضافی با خدمات مربوطه در دسترس خواهد بود ، و در صورت استفاده از آن خدمات ، این شرایط اضافی جزئی از توافق شما با ما خواهد شد..

با استفاده از خدمات ما

شما باید خط مشی هایی را که در درون خدمات در دسترس شما است ، دنبال کنید.

از خدمات ما سوء استفاده نکنید. به عنوان مثال ، با خدمات ما مداخله نکنید و سعی کنید با استفاده از روشی غیر از رابط و دستورالعمل هایی که ارائه می دهیم به آنها دسترسی پیدا کنید. شما می توانید از خدمات ما فقط طبق قانون مجاز ، از جمله قوانین و مقررات کنترل صادرات و صادرات مجدد استفاده کنید. اگر شما با شرایط یا خط مشی های ما مطابقت نداشته باشید یا اگر در حال انجام تخلفات مشکوک هستیم ، ممکن است ارائه خدمات خود را به شما متوقف کرده یا متوقف کنیم.

استفاده از خدمات ما حق مالکیت معنوی در خدمات ما یا محتوایی را که به آنها دسترسی دارید به شما مالکیت نمی دهد. شما نمی توانید از مطالب خدمات ما استفاده کنید مگر اینکه مجوز صاحب آن را بگیرید یا به موجب قانون مجاز به این کار باشید. این شرایط به شما حق استفاده از هرگونه مارک تجاری یا آرم استفاده شده در خدمات ما را نمی دهد. هشدارهای قانونی نمایش داده شده در خدمات یا ما را حذف نکنید ، مبهم نکنید ، یا تغییر دهید.

حریم خصوصی و محافظت از حق چاپ

خط مشی های حریم خصوصی جبهه چگونگی رفتار با داده های شخصی شما و محافظت از حریم خصوصی شما هنگام استفاده از خدمات ما توضیح می دهد. با استفاده از خدمات ما ، شما موافقت می کنید که Front می تواند از چنین داده هایی مطابق با خط مشی رازداری ما استفاده کند.

ما به اخطارهای مربوط به نقض حق چاپ در مورد حق نسخه برداری پاسخ می دهیم و حسابهای مربوط به نقض کنندگان مکرر را طبق روند مندرج در قانون حق نسخه برداری هزاره دیجیتال ایالات متحده پایان می دهیم.

ما اطلاعاتی را ارائه می دهیم تا به دارندگان کپی رایت کمک کنیم تا مالکیت معنوی خود را بصورت آنلاین مدیریت کنند. اگر فکر می کنید شخصی حق چاپ شما را نقض کرده و می خواهد به ما اطلاع دهد ، می توانید در مورد ارسال اطلاعیه ها و خط مشی جبهه در مورد پاسخ به اعلان ها در .

محتوای شما در خدمات ما

برخی از خدمات ما به شما امکان بارگذاری ، ارسال ، ذخیره ، ارسال یا دریافت محتوا را می دهند. شما مالکیت هرگونه حقوق مالکیت معنوی را در آن محتوا حفظ می کنید. خلاصه اینکه ، آنچه متعلق به شماست ، مال شماست.

وقتی بارگیری ، ارسال ، ذخیره ، ارسال یا دریافت محتوا از طریق خدمات ما یا از طریق خدمات ما انجام می شود ، به جبهه (و آنهایی که با آنها کار می کنیم) مجوز جهانی در استفاده ، میزبانی ، ذخیره ، تولید مثل ، اصلاح ، ایجاد کارهای مشتق (مانند موارد نتیجه از ترجمه ها ، اقتباسها یا تغییرات دیگری که ایجاد می کنیم تا محتوای شما بهتر با خدمات ما کار کند) ، ارتباط برقرار کنید ، منتشر کنید ، به صورت عمومی اجرا کنید ، نمایش عمومی و توزیع چنین محتوا را انجام دهید. حقوقی که در این مجوز به شما اعطا می کنید برای هدف محدود فعالیت ، ارتقاء و بهبود خدمات ما و توسعه خدمات جدید است. این مجوز حتی اگر استفاده از خدمات ما را متوقف کنید ادامه می یابد (به عنوان مثال ، برای لیست تجاری که به Front Maps اضافه کرده اید). برخی از خدمات ممکن است راه هایی برای دسترسی و حذف مطالب ارائه شده به آن سرویس به شما ارائه دهند. همچنین ، در برخی از خدمات ما ، اصطلاحات یا تنظیماتی وجود دارد که دامنه استفاده ما از مطالب ارائه شده در آن سرویس ها را محدود می کند. اطمینان حاصل کنید که از حقوق لازم برای این مجوز برای هر محتوایی که به خدمات ما ارسال می کنید ، برخوردار شوید.